Promocja!

Koncert DuetDuetKwartet: Ilnicka-Wosik // Sember-Lubieniecki

20.00  15.00 

Oczy Was nie mylą, drodzy-moi – koncert w TKS Tęcza! Zagra dla Was ekipa, której Arczi Rojek by się nie powstydził zaprosić na swój festiwal.
Tego wieczoru wysłuchamy improwizacji dwóch duetów, które następnie zsumują się we wspólnym brzmieniu. Zagrają:
Michał Sember 🎸
Rozwija swój muzyczny język na gitarze elektrycznej używając niestandardowych technik autorskich i podpatrzonych. Improwizuje, czasami zapisuje swoje pomysły w postaci intuicyjnych partytur graficznych. Współtworzy projekty Disquiet i Widzicie. https://soundcloud.com/micha-sember
Ryszard Lubieniecki 🪗
Kompozytor, muzykolog, instrumentalista, improwizator. Poza akordeonem gra również na portatywie organowym. Działa na wrocławskiej scenie muzyki improwizowanej, m.in. tworząc zespoły Lubieniecki/Rupniewski, Disquiet i Widzicie. https://soundcloud.com/ryszard-lubieniecki
Zofia Ilnicka 🎼
Flecistka. W 2016 roku ukończyła Akademię Muzyczną w Bydgoszczy. Od 2014 roku współtworzy zespół muzyki współczesnej- Trio Layers, które zajmuje się wykonywaniem muzyki komponowanej jak i improwizowanej. Jest również członkiem zespołów Spacer Welders i Brzoska Kolektyw. Współpracowała ponadto z Landjugendorchester NRW, Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy. Koncertowała we Włoszech, Hiszpanii, Danii, Francji i Czechach. Od 2010 roku współpracuje z wieloma polskimi kompozytorami konsultując i wykonując ich utwory.
https://soundcloud.com/zofia-ilnicka
Jakub Wosik 🎻
Skrzypek, kontrabasista, kompozytor, improwizator. W 2016 roku ukończył studia na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale Dyrygentury Jazzu i Edukacji Muzycznej. Dwa lata później, już jako kontrabasista, uzyskał dyplom tej uczelni. W kolejnych latach studiował na Wydziale Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej. Występuje w wielu zespołach (Layers, trio_io, Ziemia, Space Welders, Brzoska, Kolektyw, Disquiet), grając na skrzypcach i kontrabasie, wykonując muzykę jazzową, współczesną oraz swobodnie improwizowaną.
https://soundcloud.com/jakub-wosik
Grafika: @pawel.czak
Tęczę otwieramy o 18:30, koncert rozpoczyna się o 19:00.
#barubrak #coprzyniesiesztowypijesz
Wejściówki kupisz na www.kumajczacze.pl (15PLN) lub na bramce (20PLN)
❤ #muzyka 💜 #równość 💙 #przytulasy 💛 #miłość 💚

Szczegóły wydarzenia:

Date: 13 Listopad 2021

Start time: 18:30

End time: 22:00